Výroba nábytku na zakázku, Vyškov, Brno a okolí

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!

 

Zavoláme Vám zpět

Odesláno! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné.

 • Malý byt

  Malý byt

 • Malý byt

  Malý byt

 • Malý byt

  Malý byt

 • Malý byt

  Malý byt

Mít malý byt neznamená žít ve stísnění. Záleží jen na tom, jak k zařizování bytu přistoupíte. Mnohdy jsou totiž interiéry malých bytů chytřeji vymyšlené než ty, které o prostor nemají nouzi. Důležité je, nenechat zařízení náhodě. Vše předem a dobře promyslet nebo přizvat odborníky.

Naší specializací je navrhování a vyrábění nábytku právě pro malé byty či jiné prostory. Malý prostor se vždy snažíme zmaximalizovat nejen chytrými úložnými prostory, ale také vhodným kombinováním materiálů a barev, ze kterých interiér bude. Na tom totiž záleží nejvíce.

Našim zákazníkům proto doporučujeme začít od podlahy. Sjednocení barevnosti podlahy v celém bytě bereme jako zásadní krok k tomu, jak si vytvořit útulné bydlení. Určitě vsaďte na tlumené a světlé tóny, které prostor opticky zvětší a navíc je můžete kombinovat s doplňky v sytějších barvách. Stejně tak je tomu u barvy samotného nábytku. Světlé odstíny se postarají o vzdušnější dojem, a o to tu přece jde. Tmavým a těžkopádně vypadajícím nábytkem malý prostor akorát tak utlučete.     

Chcete-li svůj malý byt dotáhnout k dokonalosti, volte do každé místnosti nábytek na míru. Nejenže tak dokážete v bytě udržet pořádek a řád, ale využijete tak i každého centimetru, jež se v malých bytech hledá opravdu těžko. Nápadů, jak vytvořit v malém bytě komfortní bydlení třeba i pro 4členou rodinu, kde každý najde své soukromí, máme hodně. I když si možná říkáte, že„nafouknout“ byt je nemožné. Nemálo z těchto nápadů jsme již realizovali. Proto neváhejte. A ozvěte se. Věříme, že si se zařízením vašeho mini bytu dokážeme velmi dobře poradit.