Výroba nábytku na zakázku, Vyškov, Brno a okolí

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!

 

Zavoláme Vám zpět

Odesláno! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné.

Výrobou nábytku žijeme od roku 2007

Jsme rodinná firma, kterou spojuje jedno – zapálení do práce a výroba kvalitního nábytku za cenu šetrnou k rodinným rozpočtům. Chceme být dostupní všem, kteří chtějí nebo potřebují změnit prostředí, v němž žijí. Vyrobit umíme jakýkoli kus či sestavu nábytku na míru požadavkům i potřebám zákazníka. Každé přání bereme opravdu vážně. A vždy se snažíme vyrobit nový nábytek tak, aby se stal zároveň hezkým i praktickým doplňkem vašeho domova.  

Při práci je pro nás důležitý osobní přístup k zákazníkovi, hbitá komunikace online cestou a respektování vzájemného času. Plánování nového nábytku má být radostí. Proto nelpíme na tom, aby zákazník jezdil za námi. Ale rádi na schůzku přijedeme my. Zákazníkovi tak dáváme možnost užít si veškeré plánování z pohodlí domova a klidně i s ratolestmi na klíně.

Vedení firmy

Jsem v jedné osobě majitelem, designérem, tvůrcem i výrobcem. Na starosti mám tedy vše, co se točí kolem designu a technické stránky výroby. Nábytek sám navrhuji, provádím zaměření prostoru, věnuji se výrobě, dohlížím na svůj tým a také se starám o finalizaci zakázky a montáž. Věřím, že mé návrhy jsou praktické, vkusné, nápadité a především realizovatelné. Vše co vymyslím, dokážeme vyrobit. A v tom tkví naše přednosti.

Marek Bastl

Organizace, komunikace a obchod, to je to, oč se ve firmě starám. Jsem styčným důstojníkem mezi vámi a všemi u nás ve firmě. Kromě komunikace se zákazníky mám na starost i udržování chodu firmy a organizaci veškerých procesů jako je obchod, marketing, fakturace a administrativa. Mou předností je prozákaznicky orientovaný přístup, zodpovědnost a spolehlivost.

Bc. Jana Koudelková

 

Nábytek od nás již mají

Máte zájem o nábytek od nás?